Naše dieťa chce psa!!!Ako nato?

Čo hovorí veda a výskum:-)) na našu ľudskú vytrvalosť??Nieto sa čím chváliť!!! Magických 21 dní-to hovoria vedci-je doba,kedy už budeme isto vedieť,či nás to,či ono bude baviť aj ďalej a dokážeme si nato nájsť čas a aj to rozvíjať.

Chce naše dieťa psíka?Trošku nás aj pritom vydiera?Ako postupovať,aby to neskončilo po tých 3 týždnoch od kúpy psíka fiaskom?Dajme tomu šancu a vysvetlime potomkovi,že sa môže zatiaľ postarať o psíka u kamaráta,susedky alebo v útulku.Bude ho chodiť pravidelne 3x denne venčiť,cez víkend nebude leňošiť surfovaním po nete,ale hor sa ráno o 6.OO na prechádzku,psíkovi treba venovať veľa času a energie,poupratovať za ním,naučiť ho hygiene,vychovávať ho a nie je to len o tých 3 týždnoch,ale o 1O rokoch v priemere a to je 3650 rán,ktoré začínajú o 6.OO. Napríklad.

Ak to dieťa vydrží tie 3 týždne a ďalej túži po psíkovi,je tu priestor o tom uvažovať,máme ako rodičia šancu,že to neskončí ako jedna z ďalších povinností pre nás.

Psík nie je z plyšu,ani žiadne iné zvieratko,nedáme si ho na poličku,ked sa nám nechce,nemáme čas,prší,je tma alebo nás jednoducho prestane baviť.Je to živý tvor so svojimi potrebami,úžasný spoločník,dutá vŕba,ktorej sa vyžalujeme,je to tvorček,ktorý sa nikdy nesťažuje a bez odvrávania nás vypočuje.A nezaslúži si,aby sme si ho kúpili len v návale emocií,len preto,že aj u susedov také majú alebo,že sme videli nejaký film…

Myslime na to!!!!