Vitaj vo veterinárnej
ambulancií Sova

MVDr. Katarína Dirbáková
Veterinárny lekár
MVDr. Alexandra Bendová
Veterinárny lekár

Ahoj! Ak dovolíš, rady by sme sa ti predstavili. Sme doktorky Katarína Dirbáková a Alexandra Bendová a založili sme veterinárnu ambulanciu Sova. Máme dlhoročnú tradíciu a existujeme už od roku 1994. Pôsobíme v Rimavskej Sobote a špecializujeme sa na terapiu a prevenciu ochorení u malých a drobných zvierat. Naša filozofia je, že s úsmevom to ide lepšie 😊 a tak nás neváhaj aj ty s úsmevom kontaktovať.

Poďakovanie

Veterinárnu ambulanciu sme prevzali ako veterinárnu štafetu od nášho učiteľa MVDr. Emila Ganovského a pod jeho krídlami sme pracovali od roku 1994.

„Touto formou by sme sa radi poďakovali MVDr. Emilovi Ganovskému za jeho dôveru v nás. Ďakujeme.“

0 +
Pacientov ošetríme denne
0 +
Chirurgických zákrokov ročne
0 +
Spokojných majiteľov mesačne
0 +
Rokov skúseností
Referencie

Čo si o našej práci myslia zákazníci…

Všetky naše recenzie sú od našich reálnych zákazníkov a ani jedna z nich nie je vymyslená.
Všetky si ich môžeš pozrieť na google 😊

zena-2
"Najlepšia pani veterinárka"
Mária Očenašová
Najlepšia pani veterinárka akú poznám v RS a v širokom okolí,veľmi milí a ochotní celý personál na veterinárnej klinike,odporúčam každému človeku ,ktorému záleží na kvalitnom a odbornom ošetrení svojho zvieracieho miláčika. Prajeme Vám len veľa spokojných majiteľov zvieratiek a hlavne šťastných pacientov
chlap-2
"Nestretla som nikoho takého úžasného"
Milka Repáková
Keď som po prvý krát šla do tej ordinácie, nebolo to kvôli pani doktorke, šla som za pánom doktorom. Vadilo mi že sa nás neujal a oslovil ju. Dnes viem, že to bolo to najlepšie čo sa nám mohlo stať. Moji vlčiaci boli so mnou oveľa dlhšie ako sme čakali práve vďaka nej. Je to asi pätnásť rokov a ja som v tomto obore nestretla nikoho takého úžasného ako je ona a to po každej stránke.
chlap-2
"Vysoká odbornosť"
Miroslav Sokolt
Pani Doktorka hodná svojho titulu super prístup vysoká odbornosť.
zena-1
"Spokojnosť"
Miroslava Juhaniaková
Spokojnosť. Odporúčam veterinarnu ambulanciu
zena-1
"Môžem ju len odporučiť každému"
Janka Pavellová
Pani doktorka sa mi 16 rokov krásne starala o psíka a teraz, už 14. rok o kocúrika s diagnostikovaným FeLV. Je úžasné sledovať ju, s akou láskou sa zvieratkám venuje. Môžem ju len odporučiť každému.
zena-2
"Vždy ochotná, nápomocná"
Judita Tothová
Vždy ochotná, nápomocná,milá pani doktorka Dirbáková aj teraz odborne vyšetrila a pomohla nášmu miláčikovi Fifimu.Ďakujeme!
chlap-2
"Veľmi priateľský prístup"
E K
Velmi priatelsky pristup, co v dnesnej dobe je uz rarita. A samozrejme odborníčka 👍
zena-2
"Presne takto si predstavujem starostlivosť"
Miriam Miťková
Na tomto mieste sa stretnete s profesionálmi a ľuďmi na správnom mieste . Presne takto si predstavujem starostlivosť a kazde zvieratko . S láskou, citom ku zvieratám a s pochopením ku ich majiteľom . Ďakujem celému rozrastajucemu sa tímu .